Без рубрики
Шнуров відреагував на пропозицію Рогозіна їхати на «Євробачення» в Україну

Лідер російського гурту «Ленінград» Сергій Шнуров відповів на пропозицію віце-прем’єра Росії Дмитра Рогозіна їхати у якості представника РФ на пісенний конкурс «Євробачення», який наступного року пройде в Україні. 

Про це він написав у соцмережі.

«Дожилися. Виходить так, що з 140 мільйонів громадян, навіть просто на*уй послати може тільки один. Про це пише в своєму твіттері віце-прем’єр ядерної держави», – зазначив музикант.

Читайте також: Росіян розлютив тріумф Джамали: вони в помсту “запаскудили” їй Instagram.

Дещо раніше Шнуров  порівняв життя у Росії з життям у казці, де існують свої правила. Там, за його словами, події не трапляються, якщо вони не вкладаються у «іншу, паралельну, нелогічну логіку». Разом з тим, це не стосується конкурсу «Євробачення», який став справжнім ритуалом, результати якого сприймаються росіянами, як «прояв волі вищих сил». «Але голос народів, як і слух богів примхливий і вибірковий», – пише він.

«Жага казкової правди диктує численні звернення до мене з проханням відправитися на ненависне «Євробачення» в моторошне Європейське царство. Цілком собі казковий сюжет. Російський народ, як казковий герой, звертається до Шнура, як нечистої сили нижчого порядку, щоб разом перемогти абсолютне казкове зло в його казковому лігві, яке показало нам чарівне дзеркальце», – іронізує фронтмен «Ленінграду».

Мы живём в сказке. Здесь свои правила. Событие не случается или не фиксируется (что в медиа мире одно и то же) если оно не укладывается в иную, запредельную, параллельную, нелогичную логику. Событием в сказке становится только то, что имеет сказочный смысл или то, к чему его можно прирастить. В нашем мире много чего происходит, но не замечается как происходящее только потому, что не вписывается в сказочный сюжет. Евровидение же высится над общим горизонтом всех событий. Это да! Песенный конкурс с элементами вольной психологической борьбы, ставший настоящим ритуалом, результаты которого воспринимаются нами, как проявление воли высших сил. Но глас народов, как и слух богов капризен и избирателен. "Нет правды на земле, но правды нет и выше", – по другому музыкальному поводу написал Пушкин, но не в сказке. В сказке же необходимо торжествует справедливость. Жажда сказочной правды диктует многочисленные обращения ко мне с просьбой отправиться на ненавистное Евровидение в жуткое Европейское царство. Вполне себе сказочный сюжет. Русский народ, как сказочный герой, обращается к Шнуру, как нечистой силе низшего порядка, чтобы вместе победить абсолютное сказочное зло в его сказочном логове, которое показало нам волшебное зеркальце. #мутныйум

A photo posted by Shnurov Sergey (@shnurovs) on

Читайте також: Джамала втілила давню мрію Вєркі Сердючки (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook