Дозвілля
Що означають наклейки на овочах і фруктах? Не забудьте поділитися цією інформацією з сім’єю і друзями на Facebook

Так виробник маркує свій продукт. Адже, купуючи молоко або макарони, ви розрізняєте, хто справив той чи інший товар, і вибираєте, виходячи з цього.

Банани не упаковують в коробки і пакети, тому єдиний спосіб виробнику заявити про себе – маленька наклеєчка. Один виробник бананів і зовсім приклеює до кожного невеликий комікс, щоб звернути на себе увагу споживача.

Наступного разу ви виберете банани, яблука або помідори тієї торгової марки, яка одного разу вам сподобалася.

На деяких етикетках є також штрих-код або QR-код, де зашифрована інформація про товар, яку може вважати касир в супермаркеті або ж ви самі можете дізнатися більше про продукт, скориставшись спеціальним мобільним додатком для зчитування кодів.

Але Ви коли-небудь задавалися питанням, що ж вони означають? Дізнайтеся!

1. Якщо на них 4-значний код, який починається номерами 3 або 4, то це означає, що продукт був вирощений за принципом інтенсивного сільського господарства, що також має на увазі використання добрив і пестицидів.

2. Якщо продукт має 5-значний код, який починається з номера 9, це означає, що продукт був вирощений традиційним способом, як це робили протягом тисячі років. Зараз такий спосіб називають «органічним», іншими словами без застосування пестицидів і добрив.

3. Якщо продукт має 5-значний код, який починається з номера 8, то це означає, що продукт є генетично модифікованим або широко відомий як ГМО.

Після прочитання цього ви напевно будете приділяти більше уваги тому, що ви купуєте і вживаєте!
Не забудьте поділитися цією інформацією з сім’єю і друзями на Facebook, можливо ви зможете попередити їх!

Скоро наклейки на фруктах можуть зникнути назавжди, в США і Європі їх вже поступово витісняє лазерне гравіювання.

Такі «татуювання» виконуються з допомогою гідроксидів і оксидів заліза, які при нанесенні не потрапляють під шкіру фрукта. Кодування дозволяє продукції бути ідентифікованою протягом всієї поставки.

Поки цей спосіб використовується найчастіше на гранатах, динях, апельсинах, бананах.

Реклама

Related Post

facebook