fbpx
Події
“Шансів вижити не було”: Волонтери розповіли про молодого бійця АТО, який загинув від російської кулі

Сергію, який захищав Україну на Донбасі, було всього 22 роки. У мережі розповіли подробиці загибелі 22-річного бійця ЗСУ Сергія Непсова, який був убитий 26 січня ворожою кулею. Фотографію героя опублікували на сторінці “Повернися живим” у Facebook.

Боєць став жертвою ДРГ, яка опинилася біля позицій сил АТО на Донбасі. Непсов був убитий пострілом, куля пройшла крізь бронежелет і потрапила у легені.

“Можливо Сергій міг вижити, якби ДРГ помітили раніше, якщо б вони не підходили під прикриттям мінометів, ще купа “якби”. Зрештою, яка різниця – людини немає, але є війна. І смертями вона нагадує про себе. Нагадує, що не закінчена. нахабно просить не ігнорувати її. Давайте не будемо забувати про те, що на нашому Сході вбивають наших хлопців”, – написали про Сергія.

Волонтери кажуть, що із загибеллю бійця зупинилася життя цілої родини.

“Чортова війна декому не дає навіть шансу спробувати життя на смак. І байдуже – йому 22 роки або 45, з людиною зникає цілий світ. Це не просто загинула людина. Це зупинилася життя цілої родини. У них вже ніколи не буде так, як завжди. Його батьки ніколи не будуть спати спокійно. Всі плани, надії – все можна перекреслювати і передумувати заново… Коли вщухне біль. Через роки. З цим болем просто навчаться жити. Пристосуються”, – з гіркотою пишуть активісти.

Читайте також: У Міноборони назвали кількість загиблих бійців внаслідок ранкового штурму бойовиками…

Джерело.

Related Post

facebook