fbpx
Політика
Сенатор Маккейн: Путін – вбивця, злочинець та продукт КДБ

“Перезавантаження” відносин між Вашингтоном та Кремлем неможливе, адже Путін і досі розуміє лише мову сили. Про це сенатор Джон Маккейн заявив у інтерв’ю DW.

Наступне “перезавантаження” відносин між Вашингтоном та Кремлем після інавгурації Дональда Трампа малоймовірне, заявив сенатор-республіканець Джон Маккейн в ексклюзивному інтерв’ю програмі російської редакції DW “Немцова. Интервью” в Вашингтоні.

На думку Маккейна, вже три попередники Трампа – Білл Клінтон, Джордж Буш та Барак Обама – намагалися досягти такого “рестарту” та “вихваляли Путіна”. Але з того нічого не вийшло.

Водночас єдино можливою стратегією в відносинах з Путіним, на думку Маккейна, є “повернення до принципів Рональда Рейгана”, тобто “досягнення миру через силу”.

“Єдине, що в змозі зрозуміти Володимир Путін, – це сила. Що ціна агресії може виявитися вищою, ніж та, яку він готовий заплатити”, – наголосив сенатор. Він також назвав Путіна “вбивцею”, “бандитом” та “продуктом КДБ”.

Маккейн також заявив, що він задоволений тим фактом, що Трамп визнав відповідальність Росії за хакерські атаки під час виборчої кампанії.

“Немає жодних сумнівів” щодо участі Росії в кібератаках, наголосив сенатор. Водночас він визнав необхідність переговорів з Путіним, але “лише з позиції сили”. Маккейн зазначив, що не знає, чи в змозі Дональд Трамп вести з Путіним саме такий діалог.

Читайте також: У КОНГРЕСІ США АНОНСУВАЛИ НЕПРИЄМНИЙ “ПОДАРУНОК” ДЛЯ ПУТІНА

Джерело.

Related Post

facebook