fbpx
Світ
Сексуальні домагання в прямому ефірі. Кельн (відео)
Під час запису на камеру репортажу про німецький карнавал троє хлопців оточили телеведучу бельгійського телеканалу з метою сексуальних домагань
Про це повідомляє CNN.Поліція шукає підозрюваних у нападі на журналістку Есмеральду Лабіє. Сама вона підкреслює, що хлопці, які напали на неї, були європейської зовнішності.”Я хотіла б наголосити, це здається мені важливим, що інцидент спричинив молодий чоловік, який розмовляв німецькою”, – заявила журналістка.Вона вела репортаж з Жіночого карнавалу, через який у Кельні було збільшено кількість поліцейських патрулів.

Один із хлопців під час запису почав за її спиною робити непристойні жести. Потім чоловік поцілував жінку в шию та прошепотів на вухо непристойність. Також один із трьох хлопців, які підійшли до журналістки, торкнувся її грудей.

“У цей момент я втратила врівноваженість. Я повернулася та сказала їм по-англійськи: “Я не дозволю, щоб це повторилось вдруге! Не доторкайтеся до мене”, – розповіла Лабіє. Після цього чоловіки пішли геть.

Інцидент стався ще в четвер. Телеканал вирішив не поширювати повний відеозапис інциденту і розповсюдив лише два стоп-кадри.

Related Post

facebook