fbpx
Події
Рабство та торгівля людьми. Хто та як вербує українок закордон (відео)

Жодна статистика не дасть точні дані, скільки дівчат так і не повернулося з  полону.

У Києві накрили міжнародний канал торгівлі людьми, за допомогою якого українських дівчат переправляли до Китаю для надання послуг.

За інформацією прикордонників, організатора затримали в аеропорту Бориспіль під час оформлення рейсу Київ-Пекін та спробі переправити двох українок до Піднебесної.

До цього, таким саме чином злочинці встигли переправити вже десять жінок. Організатори отримували до $ 3 тисяч за кожну з дівчат, привезених до Китаю.

Програма “Гроші” дізналася, як молоді жінки опиняються у рабстві та як це можна попередити.

За словами голови громадської організації “Європейська поліцейська асоціація в Україні” Сергія Шульженка, усі дівчата знають, куди вони йдуть і що вони роблять.

“І 10%, грубо кажучи, дурні”, – сказав він.

Читайте також: “Ні разу не пошкодувала, що переїхала”: чому молодь емігрує з України

“Якщо людина непридатна до заняття , підхопила вона, припустимо, якісь хвороби, то людина стає непридатною, але органи у неї хороші. Однозначно її розберуть. Я даю фактично навіть 100% гарантії, що її розберуть. Якщо вона нелегально”, – розповів Шульженко.

За словами Шульженка, процедура визволення дівчат із полону потребує детального планування. І успіх її залежить здебільшого від “полонянки”. Опинитися у рабстві можна по-різному. Так, реклам про перспективну роботу для молодих дівчат в інтернеті стало ще більше ніж декілька років тому.

Наприклад, в одному з агентств, які влаштовують дівчат за кордон танцівницями, вокалістками та моделями менеджер запропонував ще й підзаробити, тобто розводити клієнтів на напої. За кожен отриманий від клієнта напій дівчина отримує фішку, яку потім обмінює на гроші. У деяких країнах дівчина, за власним бажанням, може не обмежуватися лише коктейлями, а й домовлятися про плату за послуги. Однак у Туреччині, наприклад, із цим дуже суворо. А от на Кіпрі, у Швейцарії чи Лівані дівчина може сама домовитися з клієнтом за ціну.

Водночас підстав 100% вважати, що замість хостес вас відправлять на панель немає. Та бути на сторожі треба бути обов’язково, адже більшість історій рабства починаються саме так.

Крім того, у громадській організації “Ла Страда” застерігають, що іноді дівчина працює танцівницею, а потім бос змінює її обов’язки. Таких історії у кол-центрі громадської організації чули безліч.

Схожу роботу можна отримати й в Києві. Так, наприклад, в одному зі столичних агентств програмі “Гроші” розповіли про типові розцінки за  послуги. У середньому дівчина може отримати від 1000 до 2000 гривень за клієнта, якщо він замовив “стандартний пакет”. До нього входить класичний , масаж, оральний . Усе з використанням контрацептивів. За додаткові послуги дівчина отримує більше грошей. Так, до них входять із сімейною парою, анальний, груповий , пані/рабиня.

Ця ж організація може оформити роботу закордоном, наприклад, у Китаї. Як виявилося, багатьом дівчатам така пропозиція до вподоби. Під виглядом рекрутерів модельного агентства “Гроші” вирішили запропонувати українським дівчатам знайомства з іноземцями. Більшість з них відповідали, що погодились би. Економічна криза для еміграції як лотерейний білет. Маленькі зарплатні, великі тарифи і жодних тобі айфонів чи суконь від кутюр. Тому наших дівчат так і манить перспектива втекти від злиднів закордон, де, начебто, на кожному кроці заможні іноземці, шаленіючи від кохання до своєї Наталки, ладні дарувати їй діаманти і пробачити темне минуле.

Жодна статистика не дасть точні данні, скільки дівчат так і не повернулося з  полону. Тож, пакуючи валізи у пошуках кращої долі, варто пам’ятати – завжди є інший шлях.

Читайте також: “Мені пощастило, вдалося втекти”. Як з українців роблять рабів в Європі

Джерело.