fbpx
Політика
СБУ ОПУБЛІКУВАЛА РОЗМОВУ ЛІДЕРА “АЗОВУ-КРИМ” КРАСНОВА ІЗ КУРАТОРОМ ІЗ РФ (ВІДЕО)

Вони розмовляли про російську шпигунку Коледу. Служба безпеки України оприлюднила телефонну розмову між лідером цивільного корпусу “Азов-Крим” Станіславом Красновим та його неназваним російським куратором.

В одній із розмов Краснов нібито розмовляє із росіянином про 22-річну громадянку РФ Марію Коледу, яка виконувала завдання спецслужб для дестабілізації ситуації у південних областях України та була СБУшниками затримана ще у квітні 2014 року. Краснов із співрозмовником говорять про те, з якого номеру дзвонили росіянці, а куратор твердив, що її “конкретно взяли” і хтось міг її “злити”.

Напередодні СБУ оголосила, що затриманий лідер цивільного корпусу “Азов-Крим” Станіслав Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. А його дівчині Оксані інкримінують незаконне носіння, зберігання і передачу вибухових речовин та пристроїв за попередньою домовленістю з групою осіб. 1 березня їх обох доправили до Шевченківського суду Києва – для обрання запобіжного заходу. Краснов заявив, що його протягом 7-8 годин били під час затримання.

Джерело.