fbpx
Політика
Савченко виступила проти поправок до скандального закону імені себе (лист)

Полонена льотчиця написала лист Юлії Тимошенко.

Адвокат Ілля Новиков 23 лютого на своїй сторінці у Фейсбук опублікував лист народного депутата Надії Савченко. У листі, адресованому лідеру фракції Батьківщина Юлії Тимошенко, полонена льотчиця виступила на підтримку свого закону.

На думку нардепа, цей закон – “відправний кордон для зміни всієї судової системи, і не потрібно його саботувати, щоб заробляти собі плюсики перед виборцями”.

Савченко переконана, що закон дав позитивний результат в новій, цілісній і збалансованій судовій системі.

Тому народний депутат проти “внесення будь-яких змін до цього закону” і захищає його “в тій редакції, в якій він був прийнятий, навіть перебуваючи у в’язниці всіх народів – Росії”.

Слід зазначити, що даний закон неодноразово зазнавав критики. А керівник Державної пенітенціарної служби Володимир Палагнюк навіть закликав парламент призупинити дію закону, щоб доопрацювати його.

“Під дію цього закону потрапляє близько 50 тисяч засуджених, і найближчим часом майже 6 тисяч осіб будуть звільнені за цим законом достроково. І я зараз Вам скажу таку цифру: із 6 тисяч засуджених кожен 6-й, який звільниться, був засуджений за вбивство”, – заявив Палагнюк.

Як повідомлялося, 23 грудня минулого року президент Петро Порошенко підписав “закон Савченко”. Згідно з цим законом, один день, проведений в СІЗО, в разі винесення обвинувального вироку буде вважатися двома днями ув’язнення.

Раніше Верховна Рада прийняла закон, який зобов’язує суди зараховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, які вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дні відбуття покарання.

Лист Лист1

Джерело.