fbpx
Політика
Савченко написала, що почала пити воду не через фальшиву переписку (лист)

Надія Савченко перейшла з сухого голодування на воду не через фальшивий лист нібито від президента України, зараз вона почувається краще.

Льотчиця й народний депутат України, яку незаконно судять у Росії, прокоментувала скандальну ситуацію в листі до людей, який оприлюднили її адвокати.

“Почула тут сьогодні, що за ситуація трапилася із пранкерами навколо мене. Давно так не сміялася! Було б ще веселіше, якби такі жарти були просто, не зі зла”, – йдеться в листі.

Читайте також: Нічого святого. Російський пранкер стверджує, що він написав лист Савченко від імені Порошенка.

“Але такі розіграші показують підлість і підступність російської пропутінської політики. Над такими “дитячими забавами” працюють цілі відділи спецслужб РФ”, – заявила Савченко.

Надія наголошує, що її “на гнилі спокуси не підловити” – і вона показала це своєю письмовою відповіддю.

“Чому я призупинила суху голодовку, я людям чесно написала. До фальшивих листів це не має ніякого відношення”, – заявила ув’язнена.

“А щодо того, щоб визнати провину, то жоден із моїх адвокатів ніколи мені цього не пропонував, вони підтримують мою позицію і поважають мої рішення”, – наголосила Савченко.

Вона не збирається відмовлятися від Марка Фейгіна як від свого адвоката:

“Він постійно перебуває під тиском і гідно його витримує. Він надійний адвокат, і я йому довіряю”, – зазначила Савченко.

“А на дурнуваті розіграші нема чого й увагу звертати. Посміялися і досить! Далі – за роботу до мого звільнення!”, – додала вона

У свою чергу, адвокат Микола Полозов після зустрічі з Савченко в СІЗО 14 березня повідомив у Facebook, що її здоров’я “йде на поправку”.

“Вона п’є воду, вітамінні суміші, виглядає значно краще, ніж минулого тижня. Температура минулася, зараз 36.1, тиск низький 100/60, але Надя каже: це нормально”, – повідомив він.

За словами Полозова, Савченко налаштована рухатися обраним шляхом “звернути гори”.

Лист

Як повідомлялося раніше: Савченко припинила сухе голодування.

Джерело.