fbpx
Без рубрики
Сара Джесіка Паркер святкує 51-річчя

Сара Джесіка Паркер – чи не єдина зірка Голлівуду, яка з іронією ставиться до своєї зовнішності і легко зізнається: вона аж ніяк не еталон краси. Найцікавіше про знаменитість у 51-й день її народження розповів Сніданок з 1+1.

Сара Джесіка Паркер – успішна акторка , кохана дружина і мама трьох дітей. На відміну від своєї героїні із серіалу ” у великому місті”, вона стримана у висловлюваннях, не має шкідливих звичок і прив’язана до одного чоловіка – Метью Бродеріка. Свою дебютну роль акторка отримала у вісім років у телепроекті “Дівчинка із сірниками”.

До речі, перша увага до Джесіки Паркер з боку преси з’явилась не за професійні здобутки, а за скандальний роман з Робертом Дауні-молодшим. Тоді її називали хіба що – “подругою Роберта Дауні-молодшого”. Акторка ж не впадала у відчай, а чекала професійного злету, і він настав, коли їй випала можливість зіграла одну з головних ролей у серіалі ” у великому місті”.

Читайте також: Пишногруда дівчина надумала очолити політичну партію

Цікаво, що саме за роль Кері Бредшоу Паркер отримала 5 авторитетних нагород, за що вдячна всім, хто колись придумав цей култьовий проект.

Струнку, стильну та вишукану Сару ДжесікуПаркер називають однією з найпривабливіших жінок, одвічною музою дизайнерів та еталоном стилю. Сама ж Сара з властивим їй почуттям гумору досі не розуміє, чому її, жінку далеку від ідеалу, називають гарною і тим паче.

Джерело.

Реклама