fbpx
Політика
Самомоміч “зачистила” список кандидатів у нардепи

Центральна виборча комісія виключила 11 кандидатів в народні депутати з виборчого списку партії Самопоміч, повідомляє прес-служба ЦВК.

Зі списку “Самопомічі” були виключені кандидати в депутати під №№ 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 48, 53, 58, 59 (Володимир Гаркуша, Андрій Яловий, Ігор Банах, Олексій Кузьменко, Григорій Шпак, Олексій Толкачов, Вадим Шкільняк, Руслан Солодовников, Юлій Тар, В’ячеслав Міщенко, Ігор Качур).

Причому кандидат під №35 Гаркуша був наступним у черзі на можливе отримання депутатського мандата.

Дане рішення було прийнято ЦВК на підставі виписки з протоколу 8-го з’їзду Самопомочі і рішення цього з’їзду про виключення зазначених кандидатів у депутати зі списку партії.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада прийняла закон №3700, який дозволяє партійним лідерам виключати кандидатів у депутати з виборчих списків вже після виборів.

Документ передбачає, що за рішенням з’їзду (зборів, конференції) партії можуть після оголошення результатів виборів виключати з виборчого списку кандидата в депутати.

Кандидата можна виключити зі списку партії в будь-який час після дня виборів до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним.

Читайте також: ДЕПУТАТ ВІД “САМОПОМОЧІ” ВОЙЦИЦЬКА ЗАЯВИЛА ПРО ЗАМАХ НА СВОЄ ЖИТТЯ, ЇЙ ВИДІЛЯТЬ ДЕРЖОХОРОНУ

Джерело.

Реклама