Політика
Сакварелідзе і Саакашвілі створюють нову партію

Колишній заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе і глава Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі створять нову партію в Україні.

Як повідомляє  “Інтерфакс-Україна”, про це Сакварелідзе розповів на прес-конференції в Харкові.

“Дуже активно йдуть консультації з усіма здоровими політичними або громадськими організаціями, щоб в Україні була створена перша здорова політична сила – перший прецедент здорової політичної платформи, яка не буде ні проектом олігархів, яка не буде ні проектом Президента, яка не буде ні тимчасовим політичним проектом, який приречений на провал і заважатиме розвитку держави”, – сказав він.

“Партія, я думаю, буде абсолютно нова. Вона буде створюватися з нуля. Нічого переробляти або перейменовувати ми не будемо”, – зазначив Сакварелідзе.

Читайте також: Команді Сакварелідзе у прямому ефірі повідомили про ймовірні обшуки (відео).

За його словами, партія буде орієнтуватися на малий і середній бізнес.

“Міхеіл Саакашвілі буде з нами, звичайно. І він буде одним з ідеологів і драйверів цієї нової партії”, – сказав екс-чиновник.

Він також повідомив, що ведуться активні консультації з народними депутатами від “Блоку Петра Порошенка” Сергієм Лещенком і Мустафою Найємом. Крім того, за словами Сакварелідзе, в нову політсилу може увійти “найкраща частина “Руху за очищення”.

Він пообіцяв, що фінансування партії буде прозорим. “Усі будуть бачити, від кого ця партія отримує гроші. Навіть ми обговорювали варіант, як можна буде повернути гроші, якщо хтось вирішить нас забруднити і від бізнесмена із заплямованою репутацією перерахувати гроші нашій партії … Ми обговорюємо варіант повернення таких коштів назад неправильному капіталу, який уже в Україні нажив собі репутацію токсичного. Токсичні олігархи нам не потрібні, звичайно”, – сказав Сакварелідзе.

Читайте також: Саакашвілі прокоментував звільнення своїх заступників.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook