Політика
Сайт “Миротворець” виклав особисті дані найкращих журналістів світу: назріває скандал

Міжнародний комітет захисту журналістів готує заяву щодо неправомірних дій сайту Миротворець, який опублікував особисті дані журналістів, які були коли-небудь акредитовані на окупованих територіях.

Про це у Facebook повідомила журналістка Мирослава Гонгадзе.

“Неприпустимі дії щодо публікації даних журналістів. Грубе порушення норм про нерозголошення особистих даних журналістів”, — зазначила вона.

“Вони опублікували телефони, адреси кращих журналістів з усього світу усіх найрейтинговіших медіа, які були в різні часи акредитовані в “ДНР”… Особисті дані журналістів, які, ризикуючи життям, намагались розповісти, що відбувалось по той бік, і тепер деяким з них вже дзвонять різні “милі” люди і шлють прокльони — це так “патріотично”, так суспільно важливо. Там є адреси тих, хто розповідав про батальйон “Восток”, з кого він складається, про “Боїнг”, про злочини проти людяності Мотороли. Там є ті, хто сиділи в підвалах, кого катували, але давайте запишемо їх всіх до сєпарів”, — прокоментувала журналістка Настя Станко.

Нагадаємо, народний депутат України Антон Геращенко повідомив, що українським хакерам вдалося дістати особисті дані журналістів, які акредитовувалися в “ДНР”.

Читайте також: Ані Лорак внесли в чорний список у Росії.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook