fbpx
Політика
Саакашвілі заявив, що має намір порушувати кодекс етичної поведінки держслужбовців (відео)

“Я думаю, що за такі речі в Україні вже один раз помінялася влада. Це було 2 роки тому”, – зазначив глава ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхаїл Саакашвілі має намір порушувати постанову Кабінету міністрів про стандарти етичної поведінки державних службовців. Про це він заявив на Антикорупційному форумі у Вінниці.

“Сьогодні Кабмін опублікував, як ви знаєте, “найважливішу постанову”. Сьогодні вийшла постанова Кабміну, яка реально спрямована на одне – заборонити нам їздити на форуми і спілкуватися з вами. Називається “Кабмін вимагає від держслужбовців утриматися від публічної критики органів державної влади та їх посадових осіб”. Згідно з постановою, держслужбовці повинні дотримуватися таких принципів: гідна поведінка, лояльність, політична нейтральність, чесність, служіння державі, це повинно передбачати позитивний імідж держави і утримання від прояви публічної критики державних органів і посадових осіб. Я думаю, що за такі речі в Україні вже один раз помінялася влада. Це було 2 роки тому. І ми пам’ятаємо знамениті закони в цьому ж дусі, які прискорили кінець”, – зазначив губернатор.

При цьому Саакашвілі зазначив, що має намір порушувати дану постанову. “Я відразу буду порушувати цю постанову. Я думаю, що це погана постанова, відразу буду критикувати”, – підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що Кабмін оприлюднив стандарти етичної поведінки, згідно з яким держслужбовцям слід утриматися від критики влади.

Джерело.