fbpx
Політика
Саакашвілі: Я боюся наступних шести місяців. Олігархи залишили Яценюка, тому що зараз вирішується питання приватизації

Голова Одеської ОДА, лідер “Руху за очищення” Михайло Саакашвілі заявив, що завданням прем’єр-міністра Арсенія Яценюка на наступні півроку буде приватизація в інтересах олігархів.

Українські олігархи забезпечили продовження роботи уряду Арсенія Яценюка, щоб в найближчі півроку встигнути приватизувати найважливіші підприємства.

Про це заявив голова Одеської ОДА, лідер “Руху за очищення” Михайло Саакашвілі в ефірі програми “Шустер LIVE”.

“Я зараз боюся наступних шести місяців. Чому не можна залишати Яценюка, не дай Бог. Чому його залишили олігархи. На наступні шість місяців вони його залишили, тому що зараз вирішується питання приватизації, який вони хочуть перетворити в прихватизацію”, – зазначив він.

Саакашвілі заявив, що в наглядову раду великих підприємств призначають представників олігархів.

“Я хочу знати, чому, чого так запалився любов’ю до своєї Батьківщини Ігор Коломойський? Чому він заявився і зустрівся з вищими посадовими особами держави в суботу та неділю? Це ж не просто так? У скільки обійдеться кожному громадянину “деребан”грошей, у скільки обійдеться візит Коломойського в минулий уїк-енд? Я хочу отримати відповідь на це питання, тому що просто так ця людина не приїхала б “, – підкреслив глава Одеської ОДА.

Саакашвілі закликав в наступному місяці бити нинішній уряд по руках.

“Не дай Бог, щоб вони щось прихватизували. Він залишився, і цей договірняк залишився тільки для приватизації”, – підсумував він.

Глава БПП Юрій Луценко повідомив, що на наступному тижні керівники парламентських демократичних фракцій повинні почати переговори про створення нової коаліції під новий уряд.

Джерело.