fbpx
Політика
Саакашвілі розповів про перешкоджання його антикорупційній діяльності в Одесі, Запоріжжі та Дніпропетровську

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі звинуватив прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та голови Державної фіскальної служби Романа Насирова у протидії впровадженню проекту Відкритий митний простір в Одесі.

Про це він написав у Facebook.

“У нашій рідній Одесі посилюється всебічне протистояння Яценюка і його команди, включаючи главу ДФС Насирова, одному з наших головних проектів “Відкритий митний простір”, тепер до цього протистояння активно підключилися і міська влада”, – сказав Саакашвілі.

Він повідомив, що через це йому доведеться наступного тижня безвиїзно знаходиться в Одесі, щоб “захистити можливість створення такої митниці, яка буде виключати будь-яку можливість корупції і відстояти право громадян проходити митний контроль швидко і в людських умовах”.

Читайте також: Саакашвілі заявив, що має намір порушувати кодекс етичної поведінки держслужбовців (відео).

Крім того, Саакашвілі звинуватив олігарха Ігоря Коломойського в перешкоджанні діяльності руху За очищення влади, зокрема, у проведенні в Запоріжжі та Дніпропетровську антикорупційних форумів.

“Ми змушені перенести форуми Руху за очищення, які повинні були відбутися 15 і 16-го березня в Дніпрі та Запоріжжя через втручання Коломойського, який робить все можливе для того, щоб нам не вдалося зустрітися з громадянами в цих містах”, – написав він.

Голова Одеської ОДА повідомив, що організаторам форуму відмовили в оренді заздалегідь замовленого залу. Крім того, за його словами, “інші приміщення під тиском олігарха просто відмовляються співпрацювати”.

Джерело.