Політика
Саакашвілі просить Порошенка ввести на Одещину Нацгвардію: з’явилось відеозвернення

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі записав відеозвернення, в якому закликає Петра Порошенка та СБУ негайно звернути увагу на проблеми в області.

Своє відеозвернення Саакашвілі розпочав з подій минулої ночі, коли “тітушки” побили протестувальників. На його думку, це було зроблено під прикриттям мерії та у традиціях 2013 року.

У своєму зверненні він запевняє, що Служба безпеки в області збирає інформацію про нього та інших реформаторів замість того, щоб боротись із сепаратистами.

Одеса залишилась без прокурора, прокуратура повністю дезорганізована. Я вже згадав, чим займається СБУ. А поліція не має достатньої підтримки”,— заявляє Саакашвілі.

Керівник Одещини побоюється, що йдеться про ознаки розпаду держави.

Від Петра Порошенка він вимагає допомогти навести порядок в області, призначити нового прокурора, а ще краще — відновити на посаді Давіда Сакварелідзе.

Я прошу Президента України без зволікань ввести в Одесу підрозділи Національної гвардії та додаткові сили поліції. Вони мають бути фінансово забезпечені та отримати відповідні умови”,— наголошує Саакашвілі.

Крім того, він закликав главу держави і СБУ зацікавитись сепаратистами, а також — російським громадянством Труханова і його бізнес-партнерів.

Читайте також: Саакашвілі і “горіхова мафія” (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook