Політика
Саакашвілі прокоментував звільнення своїх заступників

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що згідно з новим законом про держслужбу, Марія Гайдар і Саша Боровик більше не можуть залишатися його заступниками. Відповідну заяву оприлюднено на сайті Одеської ОДА.

“У зв’язку з тим, що набрав чинності закон про держслужбу, Марія Гайдар і Саша Боровик більше не можуть залишатися моїми заступниками. За минулий рік вони на ділі довели свою відданість країні, зробили багато для благополуччя громадян”, – зазначив Саакашвілі.

При цьому він підтвердив, що і Гайдар, і Боровик залишаться його позаштатними радниками. “Я хочу заспокоїти одеситів, які довірили свої голоси Марії на виборах до облради, а Саші на виборах мера Одеси, вони залишаться моїми радниками і продовжать розпочату роботу,” – заявив губернатор.

Глава Одеської ОДА вважає, що положення закону про державну службу, який вступив в чинності 1 травня 2016 року, про подвійне громадянство є недостатньо продуманим.

“Вважаю, що це положення нового закону недостатньо продумано, так як може позбавити українську держслужбу дуже багатьох кадрів, які в силу різних обставин мають подвійне громадянство”, – зазначив Саакашвілі.

“Всі ті, хто зараз працює в Одеській ОДА – справжні патріоти, багато з яких перервали свою професійну кар’єру заради бажання допомогти Україні”, – заявив Саакашвілі.

Читайте також: В ОДЕСІ СПАЛИЛИ АВТО ПОМІЧНИЦІ ЗАСТУПНИКА СААКАШВІЛІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook