Політика
Саакашвілі обурився обшуками ГПУ у соратника: З глузду з’їхали? (відео)

Глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі прибув до адміністрації, де представники ГПУ та СБУ проводять обшуки у кабінеті помічника-радника Саакашвілі – Теймураза Нішніанідзе.

Губернатор обурився фактом проведення обшуку та вимагав звільнити з приміщення заблокованих співробітників.

“Я був змушений зламати двері. Оскільки вони тримали наших співробітників там закритими, без адвокатів з порушенням усіх законів. Це – чиста політична провокація, яка замовлена оцією нікчемою з ГПУ”, – заявив Саакашвілі, вказуючи на представника ГПУ.

Коментуючи факт обшуку у приміщенні ОДА, Саакашвілі заявив: “Ви тут з глузду з’їхали? Такого не робила прокуратура за часів Пшонки, такого не робить прокуратура Північної Кореї”.

“Зовсім вже даї поїхав? … Вони (представники ГПУ та СБУ) закрили наших співробітниць у приміщенні, які просиділи там 4 години, над ними стояли озброєні автоматами люди, і якісь швондери виконували цей  ниций політичний указ”, – заявив Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі розкритикував Порошенка, – Guardian.

Він також заявив, що вже мав розмову з генпрокурором Юрієм Луценком.

“Я вимагав від нього негайно відкликати звідси цю шваль, цих слідчих”, – заявив Саакашвілі і додав: “Вже час завершити в Україні цю ганьбу”.

За словами Саакашвілі, те, що відбувається в ОДА – “зведення політичних рахунків”.

Як відомо, в Одеській ОДА проводяться обшуки у кабінеті радника голови Одеської ОДА, колишнього генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе.

Люди представилися ібито слідчими Генеральної прокуратури України та столичного управління СБУ, але не пред’явили підтверджуючих документів, повідомляє 7 канал.

У свою чергу співробітники облдержадміністрації з ініціативи Соломії Бобровської викликали поліцію, щоб вона встановила особи людей у формі, які проводять обшук в кабінетах 522, 523, 524.

Читайте також: СБУ і ГПУ проводять обшук в Одеській ОДА (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook