Без рубрики
Розстріляний юрист був адвокатом Ківалова – ЗМІ

Одеський правозахисник, на якого було скоєно замах цієї ночі, є сином судді Апеляційного обласного суду Юрія Погорілого. У різний час Олександр Погорілий-молодший був адвокатом нардепа Сергія Ківалова, пише Країна .

За інформацією видання, останні сім років Погорілий є директором і співзасновником правового холдингу “Привілей” (кінцевий бенефіціар компанії – власник одеського Музею цікавою науки і бази відпочинку в Білгород-Дністровському районі Одеської області Юрій Грабіліна).

Погорілий останнім часом відстоював інтереси естонської компанії “Літус Маріс” бізнесмена Марселя Вихмана. Фірма займається масштабним туристичним проектом в курортному містечку Затока в Білгород-Дністровському районі Одеської області.

У 2015 році естонські інвестори побудували перший кілометр набережної (в планах – 12 кілометрів), яка повинна була стати найдовшою набережною в Європі. Але місцева влада Затоки з невідомих причин відмовилися від рішення передати землю в оренду “Літус Маріс” і Погорілий захищав інтереси компанії в суді.

Як повідомлялося, вночі в Одесі двоє невідомих розстріляли автомобіль Lexus, водій загинув. ЗМІ незабаром з’ясували, що жертвою замаху став відомий адвокат Олександр П., який очолює юридичний холдинг Привілей.

У той же час видання Країна повідомляла, що правозахисник вижив в перестрілці.

Читайте також: ЗМІ ДІЗНАЛИСЯ ПОДРОБИЦІ НІЧНОГО РОЗСТРІЛУ В ОДЕСІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook