fbpx
Без рубрики
Розпуста, яку втратила Росія

Хочеться позитиву, яскравих фарб. Забути рубль, нафту, невиплачені кредити, самодурство самі знаєте, кого.

“Я в цей світ прийшов, щоб бачити Сонце”! , – Заявив Бальмонт в 1903 році … І понеслася коза по купинах. “… Хочу одяг з тебе зірвати …”.

У країні морок, “Побєдоносцев над Росією простяг совині крила”, недоучка з Ульяновська вже готує всім диктатуру пролетаріату. А вони творять і трахаються, їм все дарма.

Ось він, захват життям!

Блок, як відомо, ходив по повіям. Дружину обожнював, але пальцем до неї не торкався, і та втішалася з Андрієм Білим. Андрій Білий влаштував тріумвірат, по-простому групповуху, з Валерієм Брюсовим і істеричкою Ніною Петровською, яка стріляла в Брюсова.

Роками по тому з того ж пістолета застрелилася поетесса Надія Львова. Тому, що любила Шершеневича та Брюсова одночасно, а ті її не любили. Це все ще в темні часи. Далі пристрасті тільки наростали!

Красуня Лариса Рейснер, комісарша в шкірянці з “Оптимістичної трагедії”, домагалася Блока, але відвідувала будинок побачень для утіх з Гумільовим. Того Ахматова, жінка непростого характеру, не любила, але Ларису, яка вкрала чоловіка, кляла. Лариса поцупити то поцупила, але проміняла витонченого красеня Гумільова на Карла Радека. Чоловіка з відразливою зовнішності, який не цурався жодного статевого збочення – “геть сором!” — І голим марширував з іншими більшовиками навколо Кремля. “Хто хоче ще спробувати комісарського тіла?”

Поет-акмеіст Кузмін любив молодого Єсеніна. А той багато років жив в одній квартирі з Марієнгофом і ночував з ним під однією ковдрою. У страшні холоди розрухи вони найняли молоду поетессу, щоб вона гріла їм постіль. Та лежала голою в ліжку, а вони, домовившись не підглядати, витріщалися в кут і веселилися. Дівчина була ображена тим, що жоден з них, ні обидва разом з нею нічого не спробували зробити, і звільнилася нафіг. Єсенін з Марієнгоф продовжували один одного гріти вже самі …

Дивний трикутник Мережковського, Гіппіус і Філософова зовсім не дивний, тому що обидва чоловіки насолоджувалися не тільки з мадам, але й один з одним. Зінаїда Райх, після того, як її покинув Єсенін, вийшла за Мейєрхольда, який був коханцем егофутуриста Ігнатьєва. Той, правда, страждав за Ігорем Северяніним … Простодушний Северянін цього не розумів і клеївся під час гастролей до якоїсь Шамардіной, а та крутила динамо. Посилалася на нездоров’я. Хворобою виявився її аборт від Маяковського, але йому вже було не до Шамардіной. Приблизно в цей час Ельза Тріоле вдало збула його з рук своїй сестрі Лілі Брік, і самі знаєте, що вийшло з цієї рокіровочки. Ні знаю, чи був Ося Брик дебешника, хоча всі так кажуть. А що з Лілею Брик він займався  шумно, а Маяковський сидів в коридорі і підвивав, це точно.

Яке життя, га ?! Скільки радостей, простих, плотських, збочених і вишуканих. Правда, російська література ставала все більш  Повію Блок не бажає, бачить її буквально безтілесним ідеалом – “всегда без спутников, одна, дыша  духами и туманами… “.  Одна, дыша туманами?  Это в разгар потного рабочего дня?

Нестримна  заповнювала життя, рятуючи від абсурду соціальної реальності. На літературу її не вистачало, в ній селилися ідеальні герої. Герої знаходили щастя, добуваючи вугілля і будуючи колгоспи. Без рефлексій, без мук внутрішнього вибору, без відпрацювання своїх гріхів і психозів. Творці реальності – диктатури пролетаріату – скасували ці буржуазні вигадки. А творці літератури віддавалися тій естетиці, в якій відмовляло їм життя. Тікали, рятувалися від неї. Трахалися, зраджували, забирали чужих дружин і знову трахалися, вже з їхніми чоловіками. Удвох, утрьох або ще як.

Сімдесяті – знову темні роки. Рятувалися в Коктебелі, гнізді розпусти. Аксьонов і Вознесенський, Висоцький, Різдвяний, Євтушенко вже плуталися, де чия дружина, з ким хто був в ліжку минулої ночі. Скільки змістів в назві роману Аксьонова “Таємнича пристрасть” …. У житті суцільний проміскуїтет, а в роботах …. Ну, обмани, обміни, болісно духовна любов. А ось так, щоб просто або той же , це ні-ні.

Все не так, як в решти Європи, з якою у нас спільні історичні та культурними коріння. Чи не в Росії, а якраз там життя – боротьба. Правда, не класова, а особиста. Зі своїми гріхами і слабкостями. Реальність там можна будувати за особистим вибором, головне – виховання почуттів. А література сповнена  без сорому оголює те, що в житті оголювати можна лише на пляжах. З одних коренів ростуть два зовсім різних дерева. Наливаються соками різні плоди.

Скільки років жила в Америці і Європі і все дивувалася, як важко там закрутити амури з одруженим чоловіком. Немає в них готовності трахнути тебе негайно. Чи не потрібна їм escape від реальності у вир пристрасті. Що мужики, що тітки ніби вимерзлі. Тільки й роблять, що виховують свої почуття.

Зате немає в світі жінок гарніших за російських баб. Їх нестриманість невихованих почуттів, невідпрацьовані психози дико. А російські самці, які лапають очима так, що внизу живота зростає солодка знемога. З одруженим чоловіком переспати – так, як стакан води випити! Правда, потім все закінчується розбитими серцями, в кращому випадку. Дільбою дач і крадіжкою дітей, в гіршому. Від того, що в любовній лихоманці міркуєш зовсім не головою. Від невміння віддатися гарячці, але вирости тим самим з неї. Від збентеження і сорому перед тілесним. Від святенництва. Від породжених всім цим психозів.

Так і проходить життя. У пошуках втраченого проміскуїтету. Яким десятиліттями рятувалися тонкі і не дуже тонкі душі. А від реальності всіх нудить. Так, може, плюнути на нову руїну, що в житті, що в головах? Витягти на світ божий, легалізувати в моралі розпусту, і радісно, ​​відчайдушно віддатися їй. Все одно всі їй віддаються, тільки сором’язливо, а тому безрадісно.

Може, в цьому і є особливий шлях Росії, в безуспішних пошуках якого йде час?

PS. До речі! Всі імена реальні, персонажі вигадані

Автор Олена Котова

Джерело.

Related Post

facebook