fbpx
Політика
Ротенберг підтвердив кредитування офшору “друга Путіна”

Представник російського олігарха Аркадія Ротенберга підтвердив, що той кредитував офшор “одного президента Росії Володимира Путіна”, віолончеліста Сергія Ролдугина. Про це він розповів РБК.

Він уточнив, що всі угоди були комерційними, а розмір кредитів був менше, ніж вказується в “панамських документах”, оприлюднених The Organized Crime and Corruption Reporting Project.

Як стверджують журналісти, Ролдугіна належали дві офшорні компанії – Sonnette Overseas (Британські Віргінські острови) і International Media Overseas (Панама).

Інтерес Ролдугина в Sonnette Overseas представляв бізнесмен з Санкт-Петербурга Олександр Плехов, пов’язаний з банком Росія, в якому Ролдугіна належить 3,22 відсотка.

Плехов був акціонером Sunbarn Ltd, яка також зареєстрована на Британських Віргінських островах.

OCCRP стверджує, що в 2013 році саме Sunbarn Ltd отримала кредити від трьох офшорів Ротенберга і його сина Ігоря на загальну суму 185 мільйонів доларів.

Представники Ротенберга стверджують, що кредити виділялися під конкретну операцію і на комерційних умовах, термін повернення коштів настане в 2023 році.

Раніше OCCRP опублікувала інформацію з бази даних панамської компанії Mossack Fonseca про причетність світових лідерів і їх наближених до схем з відмивання грошей і ухилення від податків.

У документах йдеться, що Путін вивів у офшорні компанії близько 2 млрд доларів через близьких йому людей.

Читайте також: ПОДВІЙНЕ ЖИТТЯ ПРЕЗИДЕНТА. ПОРОШЕНКО – ОФШОРИ І ТРАСТ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook