fbpx
Події
Росіянам заплатять за добровільну смерть і інвалідність

В разі смерті під час добровільного випробовування на собі російської вакцини від лихоманки Ебола, родичі померлих добровольців отримають два мільйони рублів. А в разі інвалідності учасників випробувань, вони отримають від 500 тисяч до 1,5 мільйона рублів – в залежності від групи. Про це повідомляє сайті держзакупівель РФ.

“Ціна контракту – 395,96 тисячі рублів. Розмір страхової виплати в разі смерті застрахованого – 2 мільйони рублів, при погіршенні здоров’я, що спричинило за собою інвалідність I групи, – 1,5 мільйона рублів, II групи – 1 мільйон рублів, III групи – 500 тисяч рублів “, – йдеться в опублікованій заявці .

Читайте також:  Напередодні свята Спаса “православні” російські війська розстріляли церкву

Перша фаза клінічних випробувань вакцини пройшла в травні 2016 року на 60 добровольцях, віком від 18 до 60 років. Російські медики заявили, що вона підтвердила ефективність вакцини. Розробником препарату став російський державний науковий центр вірусології та біотехнології “Вектор”. А компанією-страховиком виступає “Ингосстрах”, повідомляють російські ЗМІ.

Собівартість однієї дози цієї вакцини становить від 12 до 14 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян РФ.

Епідемія лихоманки Ебола в Західній Африці почалася в лютому 2014 року в Гвінеї. Потім вона вийшла за межі країни і поширилася на Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нігерію, Сенегал і Малі. Випадки захворювання також були зафіксовані в ряді європейських країн і в США. Вірусом заразилися понад 30 тисяч осіб, понад 12 тисяч померли.

Джерело.

Related Post

facebook