fbpx
Політика
Росіян розлютив тріумф Джамали: вони в помсту “запаскудили” їй Instagram

Користувачі з Росії гнівно відреагували на перемогу української співачки Джамали в конкурсі “Євробачення-2016”.

Образливі коментарі вони залишили в Instagram співачки.

821027

“Українці, пупсики, американські ви шавки, подивимося, як ви в наступному році проведете конкурс. Дорогі росіяни, будемо стежити за новинами, як уряд України по одному буде виходити на панель. Good luck”, – зізнався у своїх почуттях до України та її перемозі на Євробаченні користувач d___g___96.

777_a_Украина наглая страна. Или вы всегда были ведомыми петухами или сейчас ведетесь на провокации типа во всех бедах ваших рашка виновата. ОЧНИТЕСЬ И ПОСМОТРИТЕ КТО ТАМ СЕЙЧАС У ВАС У ВЛАСТИ дебил и клоун и ему срать на всех вас+!!

Читайте також: “Ви брешете!”: Український журналіст поставив на місце репортера з Росії на Євробаченні (відео).

Решта росіян також у мережі демонструвала свій негатив по відношенню до України. Так, Поліна Вечерова висловила думку, що перемога в пісенному конкурсі дісталася незаслужено “жахливій” Україні, оскільки на перше місце претендувала Росія.

“Що вони (українці, – ред.) будуть робити з цим першим місцем щось?” – написала Крістіна Пчьолка.

“Слава Богу, ми не перемогли в цьому політизованому шоу. Нехай Гейропа їде до хохлів”, – зізнався у своїх почуттях до народу України користувач Антон Хохлов.

“Це їм (українцям, – ред.) замість Євросоюзу Євробачення підсовують”, – додав Федір Уланов.

sshuuannaво первых у меня нет никакой агрессии,это украинцы кичатся своей фальшивой победой,я просто сказала как есть,а наш участник был реально достоин@krknas

therealsmrnvРоссия хорошая и процветающая страна. А то,что мы целыми грузовиками собирали вещи для Донбасса,пускаем к нам беженцев и помогаем Украине,для украинцев это,видимо,нормально. Никакой благодарности от них.

1

Читайте також:   Світове визнання. За 12 годин переможний виступ Джамали(Jamala) переглянули мільйон Інтернет користувачі.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook