fbpx
Політика
“Росія страшніше ІДІЛ”: в Сенаті США визнали свої помилки щодо України

Для США, Європейського союзу і всіх країн-членів НАТО Росія є більшою загрозою ніж “Ісламська держава”, тому необхідно було надати летальне озброєння Україні і Грузії.

Про це під час слухань у Комітеті Сенату з міжнародних відносин заявив старший науковий співробітник Атлантичної Ради Ян Бжезінський, передає “Голос Америки”.

Відповідаючи на питання, що є більшою загрозою для НАТО – Росія або ісламський тероризм, Бжезинський чітко відповів: “Без всяких питань, це Росія”.

“Росія накопичила сили на східних кордонах альянсу, вона демонструє агресію на рівні держави проти держави, вона вторглася в дві країни за останні 10 років – Грузію і Україну”, – пояснив він.

Також Бжезінський переконаний, що надання летальної зброї Україні і Грузії не тільки не спровокувало б ескалацію, а навпаки знизило б напругу між Росією і НАТО.

З іншого боку, додав він, це ускладнило б для Росії військове планування і збільшило б ризики для Кремля в разі подальшої агресії.

Крім того Бзежинский підкреслив, що в Європейському союзі не всі були проти надання летального зброї Україні і це необхідно було зробити, не дивлячись на заперечення Німеччини і Франції.

Читайте також: НАТО НЕ В СИЛАХ ЗАХИСТИТИ ПРИБАЛТИКУ – ГЕНЕРАЛ США

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook