fbpx
Політика
Росія просить у Заходу грошей в борг

Після більше двох років пропагандистської істерії, “антисанкцій” та “імпортозаміщення” РФ офіційно просить західні банки купити облігації держборгу РФ

Росія направила до 25 іноземних банків заявки на організацію розміщення державних облігацій в 2016 році. Про це йдеться в заявці Міністерства фінансів РФ, опублікованій у п’ятницю, 5 лютого, пише “Финансовое обозрение”.

До списку установ, яких кремлівські фінансисти просять профінансувати дефіцит держброргу РФ, увійшли в основному найбільші банки США, Європи і Китаю: Barclays, BNP Paribas, Bank of America Merrill Lynch, Bank of China, Wells Fargo, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Deutsche Bank, Industrial and Commercial Bank of China, Crédit Agricole, Credit Suisse, Landesbank Baden-Wuerttemberg, Morgan Stanley, Mizuho Financial, Nomura, Citigroup, Societe Generale, Scotiabank, TD Securities, China Construction Bank, Agricultural Bank of China, HSBC, RBC Capital Markets, UBS, UniCredit. Крім цього в списку фігурують і три російські банки: ВТБ (“ВТБ Капитал”), “Газпромбанк” і Сбербанк (Sberbank CIB).

За даними видання, востаннє Росія здійснювала емісію держоблігацій у вересні 2013 року, коли путінському режиму ще не перекрили доступ до ринків капіталу на Заході. При цьому формально санкції Заходу не поширюються на державні запозичення РФ, а лише на осіб та установи, які потрапили до санкційних списків.

Джерело.