Світ
Росія подала до суду на співачку Мадонну, подробиці (фото)

Суд відправив поп-діві повістку з вимогою з’явитися на розгляд за позовом на 333 мільйони рублів за пропаганду.

Позов до суду надійшов відразу після серпневого концерту зірки в Росії.

Глядачі звинуватили Мадонну в грубому порушенні закону Петербурга про заборону на гей-пропаганду серед неповнолітніх.

Читайте також:КОНФУЗ: МАДОННА ПОКАЗАЛА НИЖНЮ БІЛИЗНУ НА ВЕЛОПРОГУЛЯНЦІ (ФОТО)

Через 2 місяці розглядів суд вирішив, що окрім організаторів концерту відповідати за російськими законами повинна і сама поп-діва.

Напис на спині “Не бійтеся”

У компанію Hard Candy Fitness, що належить співачці, і за адресою проживання Мадонни повторно відправлені повідомлення про те, що в Пітері розпочато судовий розгляд за позовом активістів “Профспілки громадян Росії”.

Суддя Московського суду Санкт-Петербурга Барковський просить сповістити відповідачку про процес і вимагає явки в суд самої зірки або її представників.

Матеріали справи в двох примірниках, російською та англійською, днями будуть доставлені співачці.

Прес-секретар “Профспілки громадян Росії” Дарина Дєдова розповіла:

Ми в курсі, що листи відправлені в двох примірниках. На адресу фітнес-клубу, який Мадонна відкрила в Москві, і на її адресу в Нью-Йорку, який нам вдалося дістати.

Поки співачка не повідомила про свою готовність приїхати до Петербурга на судовий розгляд. Суд передбачає, що артистка ігнорує процес або повістки не дійшли до її будинку в Нью-Йорку. В офісі самого клубу пояснили:

На нашу адресу нічого подібного не приходило. Тому ніхто не міг ні відповісти, ні сповістити Мадонну про цей суд.

Як вже відомо, на перше засідання ні Мадонна, ні її представники не з’явилися, як і співробітники СКК, де проходив скандальний концерт.

А ось представники організації приїзду зірок PMI прийшли на засідання, щоб відхреститися від Мадонни, заявивши, що ніякого контракту зі співачкою не укладали, тому за порушення закону відповідати не можуть.

Як пояснює сама прес-секретар профспілки:

З PMI дійсно ситуація дивна. З’ясувалося, що назва PMI Corporation – нелегітимне. Такого юридичної особи немає, а є холдинг. У нього входить безліч фірм, більшість з яких очолює Євген Фінкельштейн. А оскільки Євген Григорович не раз говорив про те, що саме він привіз до Росії Мадонну, то доведеться подавати позови щодо всіх фірм його холдингу.

В результаті кількість співвідповідачів Мадонни росте з величезною швидкістю. Зараз крім СКК в ньому числяться ще дві фірми холдингу Фінкельштейна.

Джерело.

Related Post

facebook