fbpx
Політика
Росія побудує п’ять військових комплексів на кордоні з Україною, ще один – в Криму (інфографіка)

Протягом 2016-2017 років Міністерство оборони Росії планує замінити 330 військових баз і складів на 24 перевалочно-логістичних комплекси (ПЛК), один з яких буде знаходиться в окупованому Криму і ще 5 – на кордоні з Україною.

Мапу із запланованими комплексами опублікувала російська газета Комерсант.

Як наголошується, в Міноборони пояснюють такі плани бажанням знизити витрати військового відомства майже вдвічі – до 14,8 млрд рублів – і “розширити логістичні можливості для постачання армії”.

Згідно з проектом будівництва виробничо-логістичних комплексів Міноборони РФ, до 2017 року облаштують такий центр в Севастополі, в 2016 році – в селищах Михайлівське, Койсуг, Краснофлотський, в Армавірі та Бутурліновці на східних кордонах України.

За словами джерел видання, командуванню Південного, Центрального і Східного військових округів доручено до 1 квітня розпочати підготовку територій під будівництво ПЛК, а до 1 березня командуванню всіх флотів і округів потрібно переробити тактико-технічні завдання на будівництво комплексів з урахуванням характеристик техніки, яка буде там зберігатися.

Інфо

Джерело.