fbpx
Світ
Росія підозрює США в навмисному зараженні комарів вірусом Зіка

Колишній глава Росспоживнагляду, помічник голови уряду РФ Геннадій Онищенко заявив, що американці могли “спеціально заразити” комарів, які є переносниками вірусу Зіка, і яким в Росії захворіла перша жінка.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню ВВС Російська служба

За словами Онищенко, на узбережжі Чорного моря в Абхазії з 2012 року російські ентомологи реєстрували підвид комара, який є переносником вірусу Зіка.

«Це мене турбує, тому що десь в ста кілометрах від цього місця, де сьогодні живе цей комар, в найближчому наближенні до наших кордонів знаходиться військова мікробіологічна лабораторія армії Сполучених Штатів Америки», – заявив він.

На думку екс-глави Росспоживнагляду, «не для того Пентагон будував військову біологічну базу, щоб захистити грузинських дітей від кору».

Раніше в РФ був зареєстрований перший випадок зараження вірусом Зіка. Встановлено, що хвора росіянка перебувала на відпочинку в Домініканській республіці.

Нагадаємо, 1 лютого Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила в світі надзвичайний стан через спалах лихоманки Зіка в країнах Латинської Америки.