Без рубрики
Російські політики звинуватили Джамалу у порушенні мінських домовленостей

Перемога української співачки Джамали на “Євробаченні-2016” у Стокгольмі нібито політизувала конкурс і може розглядатися як порушення мінських угод. Про це 15 травня на своїй сторінці у Facebook заявив сенатор Ради Федерації Костянтин Косачов, передають Патріоти України.

На його думку, перемога України може розглядатися тільки як “поразка Європи” і “мінського процесу”.

“Програла Європа. Адже в розумах європейців перемогла не “Ода до радості”, а відверта “холодна війна”. Програв мінський процес. У тому числі і зусилля команди президента Порошенка, до речі. Їй і без того неймовірно важко зібрати необхідну більшість для затвердження першочергових пунктів Мінська – законів про децентралізацію, амністію та інше. Тепер стимулів ще менше: навіщо змінювати закони, домовлятися, якщо – “Європа з нами”? “Захід нам допоможе”.

Читайте також: Росіян розлютив тріумф Джамали: вони в помсту “запаскудили” їй Instagram.

Саме тому програла Україна. І аж ніяк не тільки її багатостраждальний бюджет. Адже головне, що як повітря зараз потрібно країні і нації – мир. А перемогла війна. До переможного. Тому підсумок Євробачення не просто розчаровує. Голосували за Джамалу, по суті проголосували за продовження репресій Києва проти власного народу. Ось і Яценюк вже відзначився: “Україна перемагає, і буде перемагати, Крим буде українським!” – розговорився сенатор.

Від Косачева вирішив не відставати і глава думського комітету з міжнародних справ Олексій Пушков, який у своєму Twitter заявив про право росіян співати про “мучеників” українського міста Одеса. “З конкурсу Євробачення перетворилося в поле політичних битв. Тепер білоруси мають право співати про спалену Хатинь, а росіяни – про мучеників Одеси”, – заявив Пушков.

383840948

Читайте також: “На наступне Євробачення ми поїдемо на танках”, заявив російський журналіст

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook