Політика
Родичі жертв катастрофи MH17 подали позов проти РФ і Путіна

Австралійська юридична фірма LHD від імені жертв малайзійського Боїнга, який збили над Донбасом, подала позов проти Росії і президента РФ Володимира Путіна до Європейського суду з прав людини. Про це повідомляє Reuters .

Уточнюється, що позов подали 9 травня. У документі в якості відповідача зазначається Російська Федерація і президент Путін. Сума позову становить $ 10 мільйонів.

Читай також: У МЕРЕЖУ ВИКЛАЛИ ВІДЕО “БУКА” У ДЕНЬ ТРАГЕДІЇ MH17

В Австралії визнали смерть пасажирів MH17 масовим вбивством – в австралійському штаті Новий Південний Уельс коронер Майкл Барнс визнав, що загибель шести громадян Австралії на борту малайзійського Боїнга була результатом “навмисної дії на іншому кінці Землі”. Там визнали, що деякі аспекти загибелі австралійців не відомі, але заявили, що “було б безглуздо не визнавати, що ці смерті були частиною масового вбивства”.

Літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий російською системою Бук 17 липня 2014 року в Донецькій області. В результаті трагедії загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на борту. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн, більшість загиблих (196 осіб) – громадяни Нідерландів.

Читай також: ЕКСПЕРТИ BELLINGCAT ВСТАНОВИЛИ ПІДРОЗДІЛ ВС РФ, ЯКИЙ ЗБИВ MH17

Влітку 2015 року з ініціативою створити трибунал у справі MH17 виступили Нідерланди. МЗС України заявило, що підтримує цю ідею, а в Росії з критикою трибуналу виступили всі високопоставлені особи, в тому числі президент Володимир Путін.

Джерело.

Реклама

Related Post