Події
Родичі розповіли деталі про стан здоров’я дівчаток, які постраждали у вчорашньому ДТП

У мережі просять допомоги для постраждалих від страшної аварії, яка сталася в Києві 11 лютого. Про це йдеться на сторінці в Facebook Дмитра Богачкова.

“Повідомлення дружини брата загиблої. Пишу дослівно. Прохання допомогти репостом грошима, хто чим зможе. 4731217112599053 (Приват) Євген Бурлак. Діма, якщо хтось може допомогти хоч гривнею, ми будемо дуже вдячні. Грошей треба дуже-дуже багато, на дівчаток багато йде, а ще не відомо чи виживуть вони “, – йдеться в повідомленні.

Крім того, якщо раніше йшлося про те, що одна з дівчаток померла в лікарні, то зараз з’явилася інформація про те, що дитина вижила.

“Це мої сусіди, мої діти грали з Дашкою і Сашком у дворі, Настюшка – янголятко, яке завжди радіє коли починаєш з нею розмовляти …. Їх мама – Таня була дуже світлою людиною”, – розповіла Elena Koida.

Також Богачков підкреслив, що є відео, яке підтверджує, що водій (за кермом був тато. – Ред.) Не винен. Але, додав він, пасажири були не пристебнуті.

“Були не пристебнуті. У Насті ДЦП, вона їхала лежачи і голову тримала у мами на колінах”, – підкреслив Багачков.

“Чужих дітей не буває … Ще в родині є старша дочка 12 років, яка залишилася вдома і ніхто з родичів навіть не знає, як їй повідомити і поки просто її обманюють. А у молодшої дочки ДЦП і якщо вона виживе (сподіваюся), смерть матері буде важким ударом “, – написав він.

 

 

 

Реклама

Related Post

facebook