Без рубрики
Рідні Тараса Познякова обурені заявами про його загибель

З часу зникнення секретаря львівського суду, 25-річного Тараса Познякова, пройшло вже 37 днів. До цих пір інформації про те, де він може перебувати – немає. Але пошуки не припиняються – зниклий водій оголошений у всеукраїнський розшук.

“Убили? Тоді дайте мені тіло. Для таких висловлювань повинні бути підстави, – розповів батько зниклого водія Олександра Познякова. – Тіла не знайшли. Я не довіряю словами начальника прес-центру поліції. Якщо дитину вбили, дайте тіло, а якщо ні – то покажіть, де він знаходиться. Сьогодні 37 днів, як зникла дитина. За 37 днів уже все що завгодно можна було знайти, у нас не така велика країна. Не вірю цим розмовам, коментарів, непідтвердженими фактами “.

Батько Тараса Познякова і зараз разом з друзями, родичами і волонтерами продовжує самостійно шукати сина, відправляючись в усі місця, де може бути будь-яка інформація про нього.

Читай також: BLABLACAR НЕ ВИННІ – У ПОЛІЦІЇ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ЗНИКНЕННЯ ЮНАКА У ХЕРСОНІ

“Я не можу оцінити життя своєї дитини, ніхто цього не може оцінити, – продовжує Олександр Позняков. – Я свого сина знайду, чого б мені це не коштувало “.

У прес-службі Київської області кажуть, що кримінальне провадження відкрито за п.6 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України за фактом безвісти зниклого жителя Львова 25-річного Тараса Познякова. Такі справа відкривають практично завжди, коли людину не можуть знайти.

“Ми труп Тараса Познякова не знайшли. Але і не встановили місце, де він міг би знаходиться живим. Стверджувати, що він мертвий у нас немає підстав. Розслідування триває. Частково те, що писали раніше в ЗМІ з приводу крові, слідів стрільби, розбитого вікна в автомобілі – правда. Але що конкретно там правдиво – ми не можемо сказати. Якби ми знали, де підозрювані можуть бути – ми вже влаштували б засідку і затримали їх “, -заявили в прес-службі поліції в Київській області.

Нагадаємо, Тарас Позняков, зник в Києво-Святошинському районі приблизно в 35 км від Києва ще 4 квітня. Вранці він виїхав зі Львова на власному автомобілі Audi A6, взявши, за деякими даними, невідомого попутника через сервіс BlaBlaCar, проте до Києва так і не доїхав.

Джерело.

Реклама

Related Post