Політика
РФ назвала умову звільнення Саченко

Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) РФ за запитом міністерства юстиції України розпочала збір документів для передачі на батьківщину засудженої в Росії української льотчиці Надії Савченко. Одна з головних вимог – гарантії українською стороною, що Савченко відбуде весь термін свого покарання.

«В даний час здійснюється збір необхідних матеріалів, які передбачають в тому числі заяву засудженої Савченко Н.В. про бажання відбувати подальший термін покарання в державі громадянства», – передає « РІА Новини » повідомлення прес-секретаря Федеральної служби виконання покарань.

Щоб Савченко була видана, український Мін’юст повинен гарантувати повноту і неухильне подальше виконання вироку (на підставі ст. 396 і ст. 469 КК РФ), підкреслили в ФСВП.

29 квітня в Міністерстві юстиції Російської Федерації повідомили, що розглядають документи про видачу Надії Савченко.

18 квітня президент РФ Володимир Путін провів телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком. Глави держав обговорили стан засуджених на Україні росіян Євгенія Єрофеєва та Олександра Александрова, повідомив прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

Читайте також: ПОРОШЕНКО: САВЧЕНКО ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО УКРАЇНИ ВПРОДОВЖ ДЕКІЛЬКОХ ТИЖНІВ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook