Дозвілля
“Рейнджери”: в Україні з’явилася версія гімну патрульних (відео)

Рок-група з Ужгорода “Триставісім” запропонувала свою нову пісню “Рейнджери” зробити гімном Національної поліції в Україні. Про це повідомляє Cultprostir.

“Ми були б не проти, щоб ця композиція стала гімном української поліції і звучала з патрульних машин”, – сказав фронтмен гурту Павло Генов.

Спочатку “Триставісім” не планували пов’язувати цей трек з українськими патрульними. “Але під час репетицій у нас з’явилися образи карпатських рейнджерів, які захищають наш спокій і простір навколо”, – розповів музикант.

“Ми хотіли підтримати молодих хлопців, які пішли працювати у нову поліцію з бажанням змінити країну на краще. Адже сьогодні на їх адресу нечасто звучить щось хороше “, – поділився вокаліст “Триставісім”.

Ідея ролика “Рейнджери” належить Павлу Генову та барабанщику Ігорю Магаді.

“Багато людей, які знімалися відео – це професійні танцівники, борці карате і айкідо. Вони з радістю допомогли нам створити цей кліп “, – каже Павло.

Група “Триставісім” була заснована в 2010 року. Музиканти встигли випустити дві студійні платівки, активно дають сольні концерти і виступають на багатьох фестивалях, серед яких “Захід”, “Файне місто”, “Країна мрій” та інші.

Читайте також: Незвичне виконання національного гімну України.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook