Події
Радник Путіна написав зухвалого листа Луценку

Радник президента Росії Сергій Глазьєв, якого оголосили в розшук на території України, написав зухвалого листа генпрокурору України Юрію Луценку. У листі радник перерахував ряд божевільних вимог.

Лист опублікований на офіційному сайті Глазьєва.

За словами радника Путіна, в лютому 2014 року на території України відбувся державний переворот, а це означає, що всі закони і постанови, ухвалені Верховною Радою після цього є незаконними.

Це нібито стосується і указів про призначення на керівні посади нинішнього керівництва України, в тому числі і самого Луценка.

Глазьєв заявив, що у нинішнього генпрокурора немає прав викликати його на допит, а також перерахував ряд вимог до Луценка.

“Арештувати всіх учасників державного перевороту, вчиненого в Києві 21 лютого 2014 року включно з депутатами Верховної Ради, які прийняли рішення про узурпацію влади, призначених ними керівників органів влади і призвідників заворушень. Визнати такими, що не відбулися вибори 25 травня і 26 жовтня 2014 року, а прийняті на підставі їх результатів акти про призначення “Президента України” та депутатів “Верховної Ради України” – протизаконними, як і всі наступні рішення цих органів влади”, – йдеться у листі.

Читайте також:ЧОМУ ГАННА ГЕРМАН ВВАЖАЄ СЕБЕ «МОРАЛЬНИМ АВТОРИТЕТОМ» І ЯК ДОВГО ЦЕ БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ, – НАРДЕП

Також радник Путіна хоче, щоб українських добровольців визнали терористами. Крім того, Глазьєв забажав, щоб Луценко запропонував йому варіанти “відновлення легітимної влади” в Україні.

Джерело.

Реклама

Related Post