Без рубрики
Радник Порошенка назвав недолік у перейменуванні Дніпропетровська

Радник президента України Петра Порошенка Олег  Медведєв заявив, що у перейменуванні Дніпропетровська в Дніпро є один негативний момент. На його думку, погано, що рішення перейменувати місто прийняла Верховна Рада, а не місцева громада.

Про це Медведєв написав на своїй сторінці у соцмережі.

“Закон є Закон, і дуже правильно, що Верховна Рада перейменувала Дніпропетровськ в Дніпро. Мати в центрі країни місто, назване іменем одного з організаторів Голодомору як самого масштабного вбивства українців – це значить страждати крайньою формою історичної амнезії і політичної шизофренії”, – пояснив радник глави держави.

Читайте також: З’явилася нова мапа України з декомунізованими назвами українських міст.

Однак, за його словами, перейменовувати місто повинна була місцева громада, а не парламентарі. При цьому, Медведєв підкреслив, що вина за це лежить на Вілкулі, який протидіяв перейменуванню Дніпропетровська.

“Але винен у цьому пан Вілкул, який голосніше всіх критикує рішення. Тому що тільки завдяки його особистій безвідповідальності і особистій протидії – громада Дніпропетровська проігнорувала закон минулого року, який давав їй належний час, щоб самостійно визначитися з новою назвою міста”, – наголосив він.

Джерело.

Реклама

Related Post