Політика
Рада Венеції визнала Крим російським

Обласна рада Венето прийняла резолюцію, що закликає уряд Італії засудити політику Євросоюзу щодо Криму і домагатися скасування санкцій проти Росії, передає РІА Новини.

Венеція також визнала Крим частиною Росії.

“За” документ проголосували 27 з 51 члена обласної ради. Дев’ять виступили проти, один утримався.

У тексті документа говориться, що через антиросійські санкції Італія втратила 3,6 мільярда євро.

“Від введення заборон на торгівлю з Росією такі області, як Ломбардія, Емілія-Романья і Венето зазнали найбільших втрат, оскільки більше 72 відсотків від зниження експорту в Росію довелося саме на ці три регіони”, – йдеться в резолюції.

Згідно з текстом прийнятого документа, голова обласної ради Венето і глава регіону повинні вплинути на уряд і парламент Італії, а також на весь Євросоюз в питанні відносин з Росією.

Відзначимо, що цей орган не має повноважень, які могли б наділити силою його рішення в питаннях міжнародної політики, так як компетенція рада поширюється лише на муніципальну сферу.

Італійська влада неодноразово виступали за скасування санкцій проти Росії, посилаючись на те, що країна втрачає ринок збуту. Так, 15 квітня глава МЗС Італії Паоло Джентілоні виступив за скасування антиросійських санкцій , при цьому підкреслив, що Рим не відмовляється від своїх зобов’язань перед союзниками.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ТУРИСТИ СПРОБУВАЛИ РОЗІГНАТИ ПРИХИЛЬНИКІВ “РУССКОГО МІРА” В ВЕНЕЦІЇ(ФОТО, ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook