Політика
Рада провалила закон під Луценко-генпрокурора

Народні депутати не проголосували в першому читанні за законопроект про реформу Генпрокуратури , зокрема призначення її главою людини без юридичної освіти. За законопроект на вечірньому засіданні Верховної Ради 10 травня голосували двічі: перший раз він набрав 224 голоси, другий – 221 при необхідних 226.

Пропонований законопроект №4469 передбачає зміну вимог до кандидата на пост генерального прокурора. Їм, згідно із законопроектом, змігла би стати людина без юридичної освіти, проте з досвідом роботи в юридичній сфері або законодавчій владі.

Ряд народних депутатів заявили, що розглянутий законопроект є підміною аналогічного законопроекту, який 19 квітня був відправлений комітетом на доопрацювання авторів.

Голосуванню з даного законопроекту передувала бурхлива дискусія представників різних фракцій і депутатських груп парламенту.

Нагадаємо, 12 квітня в Раду був внесений законопроект №4379 про зміни щодо ГПУ, який дозволяв очолити її Юрію Луценку, який не мав досвіду роботи в органах прокуратури. 14 квітня на офіційному сайті Ради з’явилося повідомлення, що законопроект під Луценко-генпрокурора відкликаний.

Читайте також: ПАРУБІЙ: “ПОРОШЕНКО БАЧИТЬ НА ПОСАДІ ГЕНПРОКУРОРА ЛИШЕ ОДНУ ЛЮДИНУ”

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook