Події
“Путіне, допоможи!” Жителі Луганська написали жалібного листа у Кремль

Працівники луганського комунального підприємства “Луганськелектротранс” днями написали листа у Кремль президенту РФ Володимиру Путіну, в якому поскаржилися на керівництво “ЛНР”.

Лист був опублікований на сторінці сепаратистського руху “Луганська гвардія”.

Блогер Денис Казанський, який опублікував цитату з документа, вважає, що лист дає чітке уявлення про нинішню ситуацію в Луганську:

“Президенту Російської Федерації, Путіну В.В від працівників Луганського комунального підприємства “Луганськелектротранс” ЛНР

Шановний Володимире Володимировичу, ми змушені звернутися до Вас по допомогу. Оскільки в ЛНР ми вже зверталися до всіх інстанцій, зокрема про наші проблеми знає глава республіки Плотницький, голова ради міністрів Козлов. Але ніхто з них не докладає зусиль, щоб вирішити проблеми підприємства і працівників. Навіть голова профспілки республіки Акімов, який за своєю суттю повинен захищати інтереси працівників підприємства, жодного разу не зустрівся з трудовим колективом, не вислухав їхні проблеми, і не вжив жодних заходів для їхнього вирішення.

Читайте також: “Я брала участь у захопленні Луганської ОДА та СБУ. Тепер Україна не платить мені пенсію, а “ЛНР” відключає світло за несплату”, – прихильниця “русского мира” скаржиться на життя (відео)

А суть питання в наступному – працівники підприємства вже упродовж 8 місяців не отримують поточну плату, при тому, що загальна заборгованість становить 25 місяців. До того ж, до проблеми з виплати зарплати і заборгованості додалася ще одна, яка стосується закриття трамвайного руху в столиці республіки Луганську. Усе це відбувається за допомогою глави адміністрації Пілавова М.В. і директора підприємства Лордкіпанідзе І.М. через підставних осіб, які є власниками маршрутних таксі, і їм конкуренти у вигляді трамвайного руху не потрібні. Тому вони практично розвалили трамвайний парк та інфраструктуру. Мало того, за вказівкою Пілавова М.В. знятий контактний провід практично з усіх маршрутів трамвайного руху, а потім Лордкіпанідзе І.М. його здав на металолом. Чим завдали збитків підприємству приблизно на 60 млн. рублів. Ще до початку бойових дій Пілавов постійно заявляв, що закатає трамвайні лінії в центрі міста, щоб розвалити підприємство і прибрати конкурентів. Тому і просимо Вас допомогти нам у вирішенні проблем, що виникли, оскільки їх ігнорують на рівні республіки. Працівники підприємства просто вже втратили віру у справедливість і торжество закону. Тому і звернулися до Вас, оскільки надія тільки на Вас.
З повагою до Вас, працівники підприємства “Луганськелектротранс “ЛНР”.

“Це, звичайно, смішно, але на Донбасі продовжують вірити Путіну і сподіватися, що Росія їх врятує. Нещасні л*хи, яких цинічно розвели і підставили, не бажають вірити в те, що з ними сталося, досі чіпляються за надію, що Путін там у Москві не підозрює, що відбувається в Донецьку і в Луганську. Що якщо гарненько попросити його про допомогу, то він почує”, – прокоментував лист блогер.

При цьому, як зазначив Казанський, дивуватися не доводиться – могло бути по-іншому в місті, де працівники трамвайного депо запускали по рейсах такі машини?

“Уявляю, як ржали в адміністрації Путіна, коли читали це послання. Подумати тільки, навіть профспілковий лідер Акімов нічого не робить! Ахахаха. Тобто працівники трампарку РЕАЛЬНО ВЕДУТЬСЯ і думають, що у них є справжній профспілковий лідер, який повинен захищати інтереси працівників підприємства. Вони реально це пишуть, без смайликів, без лапок”, – додав він.

Читайте також: “Хунта, бандери!”: мешканці Алушти про окупаційну владу на мітингу проти забудови набережної (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook