Політика
Путін відпустив Савченко, щоб створити проблеми для Порошенка – The Economist

Кремль сподівається отримати політичну користь від звільнення викраденої українки Надії Савченко.

Про це пише The Economist

“Повернення Савченко принесе українському президенту Петру Порошенку перемогу у піарі, яка йому необхідна, але ефект від неї буде короткостроковим. Повернувшись героєм, Савченко отримала шанс змінити український політичний ландшафт. У неї є моральний авторитет, якого немає в жодного українського політика. Її статус депутата Верховної ради стане платформою для висловлення своїх поглядів. Вона, вірогідно, займе ворожу позицію щодо будь-яких компромісів з Росією включно з Мінськими угодами. Савченко також може відштовхнутися від провалу Порошенка у виконанні обіцянок, даних під час революції. Таких як побороти корупцію”, – йдеться у статті.

Читайте також: Адвокат розповів, чому Савченко вийшла з літака босоніж.

Путін вирішив звільнити Савченко саме зараз тому, що вона буде більш корисною, якщо стане проблемою Порошенка, а не “трофеєм” у російській в’язниці, пише видання.

Нагадаємо Савченко повернулась в Україну 25 травня. Сьогодні вона дала свою першу прес-конференцію. Не приховувала своїх президентських амбіцій і заявила, що у вівторок прийде на роботу у парламент.

Читайте також: Українці, якщо вам треба, то я буду президентом, — Савченко.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook