Політика
Путін відповів Порошенку щодо ситуації на Донбасі

Глава Кремля прокоментував заяву Петра Порошенка про неврегульованість питань безпеки на сході України.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

За словами Путіна, Україна говорить про неврегульованість питань безпеки на Донбасі, бо не хоче виконувати політичну частину Мінських угод.

“Я знаю, що мій колега, президент Порошенко знову намагається перекласти якусь відповідальність на Росію, посилаючись на неврегульованість у сфері безпеки. Я вважаю, що це тільки привід, щоб нічого не робити у політичній сфері. Потрібно йти, як мінімум, паралельно, вимагаючи реалізації у питаннях безпеки, здійснюючи абсолютно необхідні для врегулювання в цілому і на тривалу перспективу кроки у політичній сфері. Без цього досягнути врегулювання буде неможливо”, – заявив він.

Також президент Росії зазначив, що українська влада мусить прийняти закон “Про амністію”. На думку Путіна, це дасть людям, які живуть на Донбасі, впевненість, що їх не буде притягнуто до кримінальної відповідальності за тероризм і сепаратизм.

Читайте також: З Путіном стався конфуз в Індії (відео)

Глава Кремля нагадав і про необхідність прийняти закон про особливий статус Донецької та Луганської областей. Він вважає, що якщо ці закони не буде прийнято – українська влада не готова до вирішення проблем на Донбасі.

А чому потрібно, щоб він був закріплений у Конституції? Якщо його просто імплементувати, то завтра його можна буде скасувати як такий, що суперечить Конституції,
– пояснив президент РФ.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook