fbpx
Світ
Путін став дідом. The New Times провело розслідування про старшу дочку Путіна Марію.

Старша донька Марія стала кандидатом медичних наук і живе в Москві, пишуть ЗМІ.

Російське видання The New Times провело розслідування про старшу дочку президента РФ Володимира Путіна Марію.

За даними видання, дівчина навчалася на факультеті фундаментальної медицини МДУ з 2006 по 2011 рік, користуючись прізвищем Воронцова. Крім цього імені, Марія Путіна також використовувала документи ще на чотири прізвища.

В оточенні Путіна вперше розповіли про президентську дочку.

Закінчивши МДУ з червоним дипломом, Марія вступила до аспірантури ендокринологічного наукового центру (ЕНЦ) МОЗ РФ, який очолює її науковий керівник академік Іван Дєдов.

Як пише видання, зараз старша дочка Путіна заміжня за голландським підприємцем Йоррітом Фаассеном і тепер носить його прізвище. Фаассен з 2007 року обіймав в Газпромі посаду директора з розвитку бізнесу, однак згодом залишив компанію і потім працював у сфері консалтингу.

m_putina4

m_putina3

m_putina2

За інформацією російського видання The New Times, Марія Фаасен живе в Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США в семиповерховому будинку.

“За словами мешканців, суворий пропускний режим ввели після появи молодої блондинки, яка пересувається на джипі з мигалкою і в оточенні охоронців: дата народження блондинки повністю збігається з установочними даними старшої дочки президента Марії”, – передає видання.

Марія веде життя вельми забезпеченої леді: багато подорожує світом, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів.

Судячи з викладених в мережі відео вона народила доньку і стала кандидатом медичних наук Марією Фаассен.

Крім виховання дочки і роботи в ЕНЦ пані Фаассен активно бере участь у благодійному проекті “Альфа-Ендо”. Проект фінансується “Альфа-Груп” і спільно з Фондом підтримки та розвитку філантропії “КАФ” допомагає дітям із захворюваннями ендокринної системи. Ще вона читає лекції в студентському клубі МДУ “Майбутній лікар”, причому студентам під час виступу не дозволяють знімати її на телефон.

Раніше британська газета Mirror писала, що донька Путіна Марія поїхала з дому в Нідерландах вартістю близько €2,5 млн. Офіційно факт її проживання в Нідерландах не підтверджений, відомо лише, що вона заміжня за підданим Голландії Йоріттом Фаассеном.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook