fbpx
Політика
Путін радить підприємцям почекати з продажем бізнесу в Україні

Президент Росії Володимир Путін порекомендував бізнесменам поки не продавати бізнес в Україні. Про це розповіли учасники закритої частини з’їзду Російського союзу промисловців і підприємців, повідомляє РБК.

Один з бізнесменів поставив президенту запитання про те, чи варто зараз продавати українські активи, враховуючи складні відносини Москви і Києва.

Питання ставилося щодо того, чи треба продавати активи на Україні або варто чекати, що ситуація зміниться на краще, переказує один з учасників зустрічі. Відповідаючи, Путін “говорив про те, що поки є надія на нормалізацію відносин, можна почекати”.

Але це було не вказівкою з боку президента, а лише його оцінкою: “Кожен повинен вирішувати сам для себе, виходячи з ситуації. Він також сказав, що там у фінансово-банківській сфері тиск відчувається – одна ситуація, а в промислових активах може бути інша. Але тим не менше його оцінка була: “Потерпіти ще можна, зрозуміти, як будуть розвиватися події”, – розповідає учасник зустрічі.

Зі слів іншого співрозмовника, Путін не рекомендував російським бізнесменам продавати українські активи. Президент дав зрозуміти, що влада там може змінитися, а бізнес і Україна залишаться, переказує зміст дискусії бізнесмен.

Ще один учасник зустрічі трактує посил президента так: “Кожен повинен сам приймати рішення”.

Читайте також: Вечірній Квартал, як росіяни відпочивають в Криму після анексії (відео).

Джерело.