fbpx
Політика
Путін про подробиці угоди щодо Сирії (відео)

До полудня 26 лютого воюючі в Сирії сторони мають підтвердити прихильність до припинення вогню.

Президент Російської Федерації Володимир Путін озвучив умови, на яких опівночі 27 лютого в Сирії мають бути припинені бойові дії. Про це йдеться у спеціальному зверненні Путіна в зв’язку з прийняттям спільної заяви РФ і США.

“До полудня 26 лютого всі воюючі в Сирії сторони повинні підтвердити нам або американським партнерам свою прихильність до припинення вогню”, – цитує президента прес-служба Кремля.

За словами Путіна, “російські та американські військові разом на картах визначать території, на яких діють такі угруповання”. “Проти них бойові операції збройних сил САР, російських збройних сил і очолюваної США коаліції проводитися не будуть”, – зазначив Путін.

Він підкреслив, що “опозиціонери, в свою чергу, зупинять бойові дії проти збройних сил Сирії і угруповань, що надають їм підтримку”.

“Що стосується ІДІЛ, Джабхат-ан-Нусра та інших терористичних організацій, визнаних такими РБ ООН, вони з режиму припинення бойових дій повністю виключаються. Удари по них будуть завдаватися і надалі”, – повідомив Путін.

Він також заявив, що досягнуті між Росією та США домовленості щодо припинення вогню в Сирії повинні відкрити доступ гуманітарної допомоги сирійському населенню.

“В результаті має бути полегшено гуманітарний доступ до всіх сирійських громадян, які мають потребу в допомозі”, – сказав Путін.

 Джерело.