fbpx
Політика
ПУТІН МІГ ОСОБИСТО ДАТИ ЗАВДАННЯ ПРАНКЕРАМ ПРО ФЕЙКОВИЙ ЛИСТ САВЧЕНКО – ЕКС-ГЕНЕРАЛ КГБ

Російський пранкер Вован, який надіслав Надії Савченко фейкового листа від імені президента Петра Порошенка, зізнався, що працює на одному з російських федеральних телеканалів.

Водночас росіянин заперечує, що працює на ФСБ. Залишилося без відповіді запитання, від кого він і його колега Лексус отримали два завдання – змусити Савченко припинити голодування та зізнатися у вбивстві росіян – про це вони заявили раніше в інтерв’ю ВВС

ББС

Адвокат Савченко Марк Фейгін назвав цей лист атакою Кремля, до якої причетні російські спецслужби. Він розповів, що вперше почув про лист від Порошенка увечері 9 березня від генконсула у Ростові Віталія Москаленка. А вже вранці наступного дня йому зателефонували начебто з Адміністрації Порошенка і прислали начебто листа від Порошенка електронною поштою.

Фейгін визнає, що мав перевірити інформацію щодо листа більш прискіпливо, але у тій екстремальній ситуації, коли йшов сьомий день голодування Надії, було не до того.

Джерела ТСН.Тиждень в Адміністрації президента також називають пранкерів працівниками ФСБ, завдання яких – дискредитувувати Надію Савченко і відвернути від неї світову увагу.

Колишній генерал КГБ Олег Калугін припускає, що завдання, про які пранкери обмовилися в інтерв’ю ВВС, їм міг дати особисто Володимир Путін.

Читайте також: Нічого святого. Російський пранкер стверджує, що він написав лист Савченко від імені Порошенка.

“Якщо йдеться про якісь серйозні справи, а в даному випадку, йдеться про серйозну справу, вона набула міжнародного резонансу, ФСБ отримує дозвіл від керівництва країни. Воно тут не діє самостійно. Очевидно, що була згода, швидше за все, Путіна. Вина за її смерть лягла б на правоохоронні органи. А так – пологолодала і перестала”, – пояснив Калугін.

Тим часом до вироку залишається тиждень. Як почувається нині Надія, родина знає лише від тюремників. Українських лікарів до неї не пускають. Друзі і рідні Савченко два дні чергують під СІЗО і хочуть вірити що ще зможуть побачити її живою.

Джерело.

Related Post

facebook