Політика
Путін і його терористи повинні відповісти за злочини на трибуналі в Нюрнберзі – патріарх Філарет

Президент Росії Володимир Путін і терористи на Донбасі скоюють злочини проти людяності, тому повинні відповідати за це на трибуналі у Нюрнберзі.

Про це в інтерв’ю Апострофу розповів глава Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет.

“Але якщо злочинців не карати, то їх буде ставати більше і більше. Так що, якщо є порушення закону, то має бути і справедливе покарання. І звільнити від цього покарання можна тільки тоді, коли злочинець щиро кається і виправляється. Це стосується і Путіна, і бойовиків-терористів. Вони скоюють злочини проти людяності, воєнні злочини, займаються тероризмом. Тому повинні відповідати перед судом, відповідно до закону – як відповідали нацисти на трибуналі у Нюрнберзі”, – сказав він, кажучи про прощення винних.

“Дійсно, ми повинні прощати один одному наші провини. Адже ми хочемо, щоб Бог нас простив? Хочемо. І молимося так: прости нам провини наші, як і ми прощаємо тим, хто завинив перед нами. Але це стосується особистих гріхів, а не порушення закону. Тому що коли людина скоює злочин – краде, вбиває, змінює своїй державі – то не можна посилатися на слова про прощення як на підставу для того, щоб не карати злочинців”, – наголосив патріарх.

Читайте також: «За газ усі мають платити справедливу ціну», – Блаженніший Святослав.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook