Події
Психолог розповіла трагічну історію “сонячної” дівчинки, смерть якої заставила її маму покинути Україну назавжди

Психолог Наталя Підлісна поділилася на своїй сторінці у Фейсбук трагічною історією сім’ї, де виховувалася  “сонячна” дівчинка Марічка.

Свій допис вона приурочила Міжнародному дню людей із синдромом Дауна, які відзначають сьогодні.

“У мене була масажистка Саша, яка їздила в Київ за 70 км на роботу. А вдома її чекала сонячна донечка Маша, яка не ходила до школи, бо в її селищі дітей з синдромом Дауна не брали до школи. Маша поралася з худобою і робила масажі корові, свинкам та собаці. Вона також мріяла стати масажисткою і їздити в далекий Київ на роботу. Мама потроху вчила її масажним хитрощам, хвилювалась за неї та дуже поспішала додому, до своєї Машульки.

Якось Саша вимушена була заночувати в Києві, бо клієнти буди звечора та зранку іншого дня. Дуже схвильована, стомлена вона довго їхала в негоду додому наступного дня. Коли приїхала, знайшла свою 11 річну Машу збезчещеною та смертельно пораненою вдома. Швидка допомога в село не їхала і Маша вмирала майже годину у неї на руках.

А потім почалося щось страшне: односельці приходили вітати її зі смертю дитини, казали, що вона скинула страшний тягар і вже вільна. Її ніхто не втішав і з родичів. Мілиція не знайшла злочинця і в відділку їй відповідали, що вони не можуть витрачати час на мертвих даунів.

Читайте також: Завуч обрізала волосся школярці-сироті на Сумщині (відео,оновлено)

Через рік Саша поставила великий кам’яний хрест на могилі Маші і назавжди поїхала із країни. Вона мені ще декілька разів телефонувала з Італії, розповідала, що життя її привело до родини, де вона доглядала веселу, красиву і щасливу дівчинку із синдромом Дауна. Саша дуже пишалась її успіхами в школі, та вчила її основам масажу”,- написала психолог

Реклама

Related Post

facebook