fbpx
Політика
ПС погрожує танками в Києві на чолі з “Наполеоном”

Спікер Правого сектора пророкує Україні військовий переворот.

Спікер Правого сектора Артем Скоропадський прогнозує Україні переворот і погрожує танками в центрі

Києва. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Будемо відверті – у нас немає держави. Є МВС з його карикатурною “нової поліцією”, яку може розігнати будь-яка вулична шпана. Є купка політиків у Верховній Раді, з яких набереться чоловік 20 чесних людей. Є “президент”, який оточив себе армією карателів з того ж МВС (хто не в курсі, якщо не брати до уваги “нову поліцію”, то основне завдання МВС зараз і є – захист президента в разі перевороту). Є олігархи, які роздирають один одного через свої телеканали і тих же політиків у Верховній Раді”, – написав Скоропадський.

За його словами, переворот здійснять і ЗСУшники і добровольці, які повернулися з фронту, а також бійці Правого сектора, Азова та ОУН.

“Десь є невідомий нам новий Наполеон – полковник, підполковник або генерал якийсь бригади. Який в потрібний час виведе танки на Хрещатик під час народного повстання і розстріляє з цих танків все це МВС, Верховної Ради, політиків і президента”, – додав Скоропадський.

Відзначимо, що повідомлення спікера ПС викликало бурю коментарів. Зокрема, деякі звинуватили його в пропаганді російської ідеології, інші – підтримали і пропонують вже шукати зброю.

Скоропацький2

Джерело.