Політика
Привид бродить по Вкраїні, привид кумовізму (Фото)

В Україні кумівство – справа свята. Хрещені матері та батьки твоїх дітей часто стають ближче рідні. А взаємна підтримка кума кумом – традиція, що йде ще з гетьманських часів. Тоді хорунжий, з розумом вибрав кума, міг незабаром стати сотником, а осавул – полковником.

Але що там гетьманщина! І в наші часи кум куму завжди плече підставляє. Впродовж останнього десятиріччя на український олімп влади багато зійшли завдяки тому, що вдало охрестили чийогось сина або дочку.

Луценко і дружина Порошенко хрестили дочку депутата Юрія Стеця

1be9ee180f1b79b6685d8600d6a0a6df

Центральна виборча комісія визнала Оксану Білозір обраним депутатом Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

Білозір в Раді займе місце Юрія Луценка, який став генеральним прокурором.

Відома співачка Оксана Білозір з 4 лютого по 27 вересня 2005 була міністром культури, також вона була нардепом чотирьох скликань від “Нашої України”.

Також варто відзначити, що Білозір є хрещеною матерію двох дочок президента Петра Порошенка – Олександри та Євгенії.

6237431

Риба псується з голови. І якщо в Києві при призначенні нових «осіб» у владу кумівство переможе здоровий глузд – подібне станеться і «на місцях». І Україна знову зануриться в пітьму хабарництва, казнокрадства і приховування явних прорахунків «своїх».

Тим часом, у звичайних українців – бути хрещеним вважається почесним справою без всякої користі. А ще кумівство – величезна відповідальність. Адже кум повинен в будь-який момент бути готовим замінити своїм хрещеним дітям рідного батька і матір. А ще на його совісті – з обов’язку виховання дитини, в першу чергу морального. Так може бути і самим козирним українським хресним мамам і татам варто не розмінюватися на «кумівські вигоди», а взяти приклад з тих простих українців, які в своїй місії бачать, перш за все, Божий промисел.

Читайте також:  У Раду замість Луценка заходить кума Порошенка.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook